Jump to content

AH1N1

• You cannot reply to this topic
No replies to this topic

#1 pcdade

Advanced Member

• Honorable Members
  • PipPipPip
  • 164 posts

Posted 20 November 2009 - 03:55 PM

Nije da ba? vapim da se uključim u op?te ludilo koje prati ovaj najnoviji virus gripa, al moram da vam ispričam jednu priču.

Dakle, stvar se odvija u Buhari, a Buhara to vam je malo mesto locirano dvadesetak kilometara ju?no od Samare. (Za Samaru ste čuli, nadam se).

I tako, u Buhari je ?iveo bogati trgovac, i za divno čudo (a bez obzira na profesiju) bio je dobar čovek. Svako jutro njegov sluga je odlazio na pijacu, da kupi sve?e namirnice i vraćao se oko podneva...

Tog jutra, međutim, dotrčao je nazad već posle petnajstak minuta, vidno uzbuđen i upla?en:

- Gospodaru moj dobri, na pijaci sam ugledao smrt, molim Vas da mi pozajmite konja, moram da be?im u Samaru.

Trgovac je bio stvarno dobar čovek, i shodno tome, dao je slugi svog konja, a sam se pe?ke uputio ka pijaci. I zbilja... ugledao smrt, pored tezge na kojoj je njegov sluga najče?će kupovao....

I obrati se on Smrti:

- Za?to si mi prepla?ila slugu jutros na pijaci?
- Nisam htela da ga prepla?im, reče Smrt. Samo sam se jako iznenadila kad sam ga videla ovde u Buhari, a znam da večeras imam sastanak sa njim... u Samari.

Attached Image: AH1N1.JPG

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users