Jump to content

Slatko-slana jela

2 replies to this topic

#1 Goca

Newbie

• Administrators
  • Pip
  • 8 posts

Posted 27 May 2009 - 09:36 PM

Moram priznati da u prvom momentu nisam bila sigurna pod koju kategoriju da svrstam ovu temu, ali mislim da je svejedno :rolleyes:

U poslednje vreme, pod uticajem raznih egzotičnih kuhinja, se sve vi?e pojavljuju razna slatko-slana jela. Manje-vi?e, to su jela koja su kod nas tradicionalno slana (razna mesa) sa dodacima voća, meda, d?ema... Kako se vama čine te kombinacije i koliko ih rado prihvatate?
goca@becook.com, www.becook.com

#2 pcdade

Advanced Member

• Honorable Members
  • PipPipPip
  • 164 posts

Posted 02 June 2009 - 08:16 AM

View PostGoca, on May 27 2009, 10:36 PM, said:

Moram priznati da u prvom momentu nisam bila sigurna pod koju kategoriju da svrstam ovu temu, ali mislim da je svejedno :rolleyes:

U poslednje vreme, pod uticajem raznih egzotičnih kuhinja, se sve vi?e pojavljuju razna slatko-slana jela. Manje-vi?e, to su jela koja su kod nas tradicionalno slana (razna mesa) sa dodacima voća, meda, d?ema... Kako se vama čine te kombinacije i koliko ih rado prihvatate?

Neki dan (ah da: cao Goco) sam citao neku knjigu gde su likovi otisli na izlet i sa uzivanjem jeli dinju preko koje su stavili tanku snitu dimljene prsute. Probao sam da slozim te ukuse u glavi i mislim da bi negde u pozadini svesti to mozda moglo i da se slozi. Ovo kazem samo zato sto bi prsut sa lubenicom sigurno bio odvratan, pa u poredjenju sa tim...

ćč?.. već sam hteo da te pitam kako da uključim na?a slova po?to mi ALT SHIFT to ne omogućava, a onda sam ugledao gore FONT i uključio ARIEL pa je proradio i ALT SHIFT.

No vratimo se temi. Pa malo ?ećera u salati, paradajzu... toplo preporučujem, (u paradajzu čak i dosta ?ećera) ali sve drugo tipa ananas i ?nicle... nisam ja od tih. Čak i limun preko bečke ?nicle smatram za uvredu sirote ?nicle. Ili nedaj bo?e kečap.

Ovaj forum nije hteo da me pusti pod mojim normalnim nadimkom pa sam nakon 2 sata borbe odustao i promenio ime u pcdade. Posle mi je trebalo samo pola sata da ga ubedim da me pusti. Mo?da sam ga izmorio, pa se predao. No ako nema ljudi na njemu, nemoj se čuditi.

Da ti pravo ka?em ne znam ba? dobro engleski pa mi ni ove dve donje kućice nisu ba? jasne "Toggle side Panel" ili "BB Code Help". Probaću sa "ADD REPLY" pa ?ta bude.

#3 Guest_Bebica_*

• Guests

Posted 07 July 2009 - 09:49 PM

Kako se vama čine te kombinacije i koliko ih rado prihvatate?

Odvratna mi je pomisao samo!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users