Jump to content

FORUM U NOVOM RUHU

3 replies to this topic

#1 pcdade

Advanced Member

• Honorable Members
  • PipPipPip
  • 164 posts

Posted 11 June 2011 - 08:02 PM

Čao Boki,
Vidim da si odenuo forum u novo "ruho" :rolleyes:
Lepo izgleda, pregledniji je, i pravo je čudo da se meni svidi ovako konzervativnom. Ja kad naviknem na nešto, baš mi je teško da se navikavam ponovo. Nadam se da ćeš i onaj problemćić sa YU slovima rešiti, jer vidim da se znak pitanja pojavljuje umesto nekih naših slova, što baš i nije "prednost", složićeš se samnom ;)

#2 Guest_Tanja_*

• Guests

Posted 20 September 2011 - 01:56 PM

Jel ovaj sajt više ne funkcioniše? Odavno nema nijednog novog recepta :(

#3 Guest_Sandra_*

• Guests

Posted 12 October 2011 - 02:38 PM

Nemogu zaboraviti jednog stranca nikako
Prošlo je već pola godine kako smo imali jedinu i ludu noć
Često maštam kako mi opet prilazis s leđa i na uho mi naredjujes šta da slušam sa sebe i sapuces mi kako cu biti kažnjena ko mala i neposlusna curica, ja poslušno skidam sa sebe šta mi naredis i poslušno preko stola se nagnem potpuno gola a ti me kaznjavas tankom i dugackon sibom ( prutom)
Želim priznati da su mi se svidjale masnice koje sam dobila od tebe preko cjele moje guzice i jako se mapalim kad razmišljam o tebi stq si mi sve radio te noci.
Jbg već sam se uznojila :))

#4 Guest_Mario_*

• Guests

Posted 12 October 2011 - 05:31 PM

Ako sam dobro razumio Sandra ti si prava
Kad bi se meni pružila prilika da tako sretan budem i da mi neka ljepotica tako poslusna i podlozna bude.
Ja znam odlično da kaznjavam sa prutom ja bi najprije preko tajterica onako srednje i pauzirao bi 30-tek sekundi izmedju svake šibe desetak puta pa onda bi joj naredio da skine tajterice a da joj ostanu hulahopke i gaćice onda bi petnaestak puta je sa prutom Malo jače od srednje preko hulahopki i gaćica po guzovima koji su već postali vrući
Onda bi joj naredio da skine i hulahopke i gaćice i dvadesetak puta bi dobila po goloj guzici nakon svakih tridesetak sekundii
Na kraju bi je s guza dobro izjeba da svršava puno puta :))

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users